O firmie

MASTERSTONE to przede wszystkim kamieniarstwo budowlane.

Firma kontynuuje 73 letnią tradycje kamieniarską, od czasu, gdy w 1947 roku działalność otworzył Jan Dziubek senior dziadek Arkadiusza współzałożyciela firmy. Przez wiele lat firma produkowała nagrobki, parapety, posadzki i schody niemal wyłącznie z lastriko. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia lastriko ustąpiło miejsca produktom z kamienia naturalnego, a to spowodowało, że poszerzyła się oferta firmy. Od tego czasu coraz częściej zaczęły pojawiać się duże zlecenia produkcji dla branży budowlanej.

MASTERSTONE to gwarancja rzetelności i jakości.  Firma jest odpowiedzią na zmieniający się rynek branży budowlanej i rosnące wymagania precyzji oraz szybkości wykonania gotowego produktu. Specjalnością firmy jest produkcja blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów, tarasów i posadzek kamiennych z granitu, marmuru i konglomeratu.

MASTERSTONE to wykwalifikowana i doświadczona załoga oraz nowoczesna produkcja oparta na urządzenizch CNC, które pozwalają nie tylko zwiększyć wolumen produkcji, ale  przede wszystkim dokładność wykonania.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Napisz do nas lub zadzwoń

Kontakt

 

SIEDZIBA FIRMY

43-300 Bielsko-Biała
ul. Krańcowa 35

 

Godziny otwarcia biura

Pn - Pt  8.00-16.00

So  10.00-13.00

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

Biuro w Bielsku-Białej

602 288 080

735 592 555

574 494 222

 

PRODUKCJA 

600 732 777

 

KSIĘGOWOŚĆ

735 592 555

 

HURTOWNIA KAMIENIA

570 310 155
Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "MasterSill" z siedzibą w UL. Lipnicka 144D, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
(C) 2019 MASTER-STONE - Wszelkie prawa zastrzeżone
Pozycjonowanie stron